Про розвиток галузі бджільництва, охорону, захист та збереження бджіл”.

Про розвиток галузі  бджільництва, охорону, захист та збереження бджіл”.

Післямова, після закінчення наради у Мінагрополітики ( он-лайн, офф-лайн заходу). Враження і висновки представників Національного Конгресу Українських бджолярів, співавторів законопроєкту 5274 доопрацьований «Про розвиток галузі бджільництва, охорону, захист та збереження бджіл».

16 березня в Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулася нарада в (он-лайн, та оф-лайн форматі) щодо законопроєктів про бджільництво доопрацьованих 5274, 5274-1.
В міністерський нараді взяли участь предстаники громадських обєднань пасічників що входять до дружньої платформи Національнй Конгрес Українських Бджолярів
Заступником міністра було нав’язано громаді, на погляд НКУБ створення третього законопроекту про бджільництво, до розробки якого не будуть допущені співавтори доопрацьованого законопроекту 5274
Представники цілого ряду ГО пасічників не погодились з таким рішенням Міністерства. Як було завчасно заявлено Міністерством, нарада скликається для обговорення законопроектів з бджільництва, які вже зарєєстровані, доопрацьовані і чекають розгляду в сесійній залі Верховної Ради. Але ,як виявилось ,на початку наради застутпнику міністра Т. Висоцькому чомусь забажалося “розробляти” третій законопроект. Така постанова питання визвала здивування і несприйняття цілого ряду представників ГО пасічників.
Нажаль Мінагрополітики так і не дослухалось до пасічників і знову робить наперекір з незрозумілою ЗАВЗЯТІСТЮ. На сьогодні заєрестрований у ВР України законопроект доопрацьований 5274.”Про розвиток галузі бджільництва, охорону, захист та збереження бджіл”, де враховано всі сучасні виклики і проблеми бджільництва, враховано норми права ЄС і який можна брати за основу для можливого доповнення.
Але Міністерство та розробники альтернативного законопроекту доопрацьованого 5274-1, який не містить жодної норми права ЄС, намагаються в любий спосіб не допустити законопроєкт доопрацьований 5274 до розляду депутатами у сесійний залі ВР.
Складається таке враження, що на створення трейтього законопроекту про бджільництво вже є кошти міжнарородної технічної допомоги, які будуть успішно освоєні невідомою командою розробників. До розробників не будуть включені фахівці з бджівльництва. А тоді бжолярі залишаться без притомних законодавчих норм для розвитку.(сам на сам зі своїми проблемами)

+ 0 -
Виявили помилку?
Виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У вікні опишіть проблему і надішліть повідомлення Адміністрації.

Додати коментар